DEĞERLERİMİZ

Aile

Gündelik hayatımızda olduğu gibi, Talk Time’da da aile her şeyin önünde gelir. Önceliğimiz her çocuğun burada kendisini en az kendi ailesinin yanında olduğu gibi güvende hissetmesi. Burada biz kocaman bir aileyiz ve her ailede olduğu gibi Talk Time’da da çocuklarımızın fikirlerini, sorunlarını ve hayallerini özgürce dile getirebileceği sıcak bir ortam oluşturmaya gayret ediyoruz.

our_team_2our_team_2

Saygı

Burada birbirimize saygı duyarız. Birbirimizi dinler, farklı fikirlere her zaman açık oluruz. Doğruyu, iyiyi beraber buluruz.

Takdir

Birbirimizi takdir ederiz. Farklılıklarımıza kıymet veririz. Bizleri değerli yapan şeylerin bunlar olduğunu biliriz.

Güven

Güvenli bir ortamın, eşitlikçi ve istikrarlı davranışlar ile herkesin üzerinde anlaştığı kurallar ile oluşacağına inanırız.

Takım Ruhu

Ne yaparsak yapalım, hep beraber yaparız.

Birlik ve Beraberlik

Zorlukları birlikte aşarız, sorunlarımızı birlikte çözeriz.

Nezaket ve Sevgi

Talk Time’da nezaket önemlidir. Merkezimizdeki herkes, birbirine saygı ve sevgi ile yaklaşır. Çocukların her şeyden önce sevildiklerini hissetmelerini isteriz.

İçimizdeki Cevheri Keşfetmek

Talk Time’da ailelerin çocukların içindeki cevheri keşfedebileceği bir ortam yaratmaya gayret gösteriyoruz. Aileler, çocuklarının farklı becerilerini burada keşfederek, onları doğru alanlara yönlendirme imkanı buluyor.